Hakkımızda

İşletme Tarihimiz

ABS İş Makinaları 2022 yılında Samsung, Volvo Daewoo, Hundai markalarına orijinal yedek parça ithalatı yaparak faaliyetine başlamıştır. İş makinelerinin belli başlı orijinal ve yan sanayi yedeklerini de ithal etmeye başladık. Bu grupta ağırlıklı olarak ekskavatörlerin hidrolik sistemlerine ait pompa hidro motor, sızdırmazlık ve alt takım malzemeleri de yer almaktadır.

Firmamız, Japon grubunda uzun yıllar yaşanan ve yüksek fiyat politikasının sebep olduğu orijinal yedek parça sıkıntısını göz önünde bulundurarak, Kore iş makinelerinin orijinal yedek parça üreticileri ile yapılan uzun süreli görüşmeler ve anlaşmalar çerçevesinde orijinal yedek parçaları neredeyse yerli imalat fiyatlarına müşterilerine sunarak hem müşteri menfaatlerini korumuş, hem de kendi imkânları çerçevesinde yurtdışına daha az döviz çıkışını sağlamıştır.

ABS İş makinaları ayrıca orijinal kırıcı yedek parçaları temini konusunda da son 3 yıldır faaliyet göstermektedir, bu grupta bir kısım malzemeler stokta bulunurken, bir kısım malzemeler de talep doğrultusunda sipariş bazlı olarak ithal edilmektedir.

 

HİZMET NOKTALARIMIZ

Hizmet verdiğimiz Ülkeler

harita